چاپ انواع جعبه دارویی

دکمه سفارش محصول
دکمه کاتالوگ محصول

توضیحات

داروها از جمله محصولاتی هستند که اولویت طراحی و بسته بندی آنها، محافظت محصول از نور، آلودگی، گرما، رطوبت، و گرد و خاک می باشد. استفاده دارو در دوره های زمانی مکرر، اهمیت تولید بسته بندی به منظور اطمینان از اصالت و برند دارو را مشخص می کند.

در طراحی و چاپ انواع جعبه دارویی، تولید و بسته‌ بندی‌ پزشکی و بهداشتی و مکمل های دارویی علاوه بر موارد فوق، استفاده از انواع افکت های برجسته سازی، رنگ های خاص وچشم نواز و جلوه های ویژه و همچنین مرکب های واتربیس و یووی بسیار کاربردی است.

نمونه سازی حرفه ای همراه با پرینتر دیجیتال بسیار دقیق منطبق بر رنگ های نهایی چاپ افست، کار تائید نهایی در طراحی محصول جعبه پزشکی دارویی و همچنین چاپ انواع جعبه دارویی، تولید و بسته‌ بندی‌ پزشکی و بهداشتی جهت تولید را ساده می کند.

ما در فراهنر نوین برای مشتریان امکان تولید محصول کاملا منطبق بر طرح و رنگ اصلی را فراهم می آوریم، همچنین برای شرکت های دارویی و تجهیزات پزشکی که در صدد انتخاب بهترین بسته بندی برای محصولات جدید خود هستند، طرح های نوآورانه و جذاب را پیشنهاد می دهیم.

این واقعیت را بخاطر بسپارید که بسته بندی جذاب با استحکام بالا، تداعی کننده کیفیت خوب دارو است و ازآنجا که محصولات دارویی و  پزشکی رابطه مستقیم با سلامتی افراد جامعه دارد، انتخاب بسته بندی مناسب برای آن ارزشمند است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *